Bizi ArayınWhatsAppp

İzmir İnşaat Dekorasyon Tadilat

İzmir İnşaat Dekorasyon Tadilat

1983 yılından bu yana firmamız izmir inşaat, dekorasyon, tadilat alanında uzman ekip ve profesyonel ustalarımız ile hizmet veren bir firmayız. Son derece kaliteli, avrupada en çok tercih edilen malzemeler ile hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmetimizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde vermekteyiz. Yaklaşık 40 senedir bu hizmeti veren firmamız yaptığı işin bilincinde olarak harekete geçmektedir. Bizlere Google arama motoruna İzmir inşaat dekorasyon tadilat yaptırmak istiyorum anahtar kelimesini yazdığınızda ilk sayfa ilk sırada www.emirotomasyon.com adresine ulaşarak tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Tecrübe :   İzmir inşaat, dekorasyon, tadilat firmamızda bulunan 4 profesyonel ustamız 5 er kişilik gruptan oluşan 25 kişilik uzman bir ekibimiz  1 adet proje çizim ve fikirlerinde etkin elemanımız bulunmaktadır. Ustalarımız sertifika sahibi, senelerdir bu işe kendini adamış, işinin ehli profesyonellerdir. İzmir İnşaat tadilat dekorasyon ustalarımız, Ev, ofis, yazlık, villa, gibi iş ve yaşam alanlarında sizin isteklerinizi yerine getirirken her hangi bir alana zarar vermeden işlemi gerçekleştirirler.  Tadilat, yenileme ve onarma  işlevlerini kapsayan detaylı bir süreç. Evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir yerde eskiyen, işlevini yitiren alanları tadilat ettirmek amacıyla yenilemek isteyebilirsiniz. Tadilat ustası, bu tür isteklerinizde sizin beklentilerinizi ve sorunlu yerlerin ihtiyaçlarını gözeterek titiz bir tadilat planlar. Yapı onarımı, yapı tadilatı, yapı yenileme çalışmaları tadilat sürecinin içeriğini oluşturur. İnşaat tadilat çalışmaları  çok kapsamlı ve titizlik isteyen bir süreçtir. Tadilat ustası bu süreci plana göre yöneten ve aktif rol oynayan kişi ya da uzman  kişiler grubudur. Tadilatta görüntü önemli bir aşamadır ancak esas olan şey dayanıklı ve iyi görünen sonuçlar almaktır. İşte bu noktada en iyi tadilat ustaları ile çalışmanız gerekir. Biz emirotomasyon ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü sorununu göz ardı etmeksizin en iyi sonucu alabilecek şekilde projelendirmekteyiz.Tadilat ve dekorasyon alanında işinde uzman, ve son derece titiz olduğumuzu belirterek bizimle çalışmanızın size ekstra avantaj olacağını belirtmek isterim.

Sözleşme : Firmamız izmir inşaat, tadilat, dekorasyon alanında profesyonelliğini sizlere referansları ve işçiliği ile kanıtladıktan sonra en önemli anlaşma unsuru olan iki taraflı sözleşmeyi hem sizin güveniniz hem de bizim ciddiyetimiz için siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 1983 yılından bu yana 0 senedir verdiğimiz güven ve titiz, kaliteli işçilik ile siz değerli müşterilerimizi memnun ederek alanımızda büyüdük ve geliştik. İki taraflı sözleşme imzalayarak hem işvereni hem de işçiyi garanti altına alıyoruz. Yapacağımız sözleşme her firmada bulunmaz. Müşteriye verilen önemin ve işimize verdiğimiz ciddiyetin belirgin özelliğidir.

Daire inşaat dekorasyon tadilat : Evinizin bulunduğu daire de mutfak artık gözünüze güzel görünmüyor mu ? Koridor alanının çok gereksiz kullanım mı mevcut. Kapılar aşınmış, parkeler yıpranmış, ev çok mu dağınık görünüyor ? Biz burdayız. Bu saydıklarımız ve daha fazlası dekorasyon ve tadilat ustalarının elinden çıkması gereken durumdur. Son derece modern, sorunsuz tamamen isteklerinize dayalı işçilik yapan titiz ve profesyonel ustalarımız, uzman ekibimiz ile sizleri çok memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon sonrası dairenizi tanımakta zorluk çekeceğinize söz veriyoruz.

Müstakil Ev İnşaat Dekorasyon Tadilat : Müstakil evlerimiz genellikle çok fazla kullanışlı olduğu için yazlık bölgelerde çok fazla bulunmaktadır. Müstakil ev inşaat dekorasyon tadilat alanında uzman olan firmamız bu alanda bir çok referansa sahiptir. Özellikle izmir ve çevresinde yazlık bölgelerde çeşme, karaburun, kuşadası, seferihisar, foça, urla gibi deniz beldesi yazlıklarımızda çok güzel son derece kaliteli sonuçlar ile müşteri memnuniyetine sahip olmaktayız. Görüntü olarak en kaliteli ve en uygun malzemeleri kullanarak muhteşem görüntüler elde etmekteyiz.

İzmir Dekorasyon : İnşaa edilen bina türü yapıları iç ve dış yapılarını süsleme (dekore etme) sanatıdır.Eldeki imkanlar ve malzemeler kullanılarak, sahip olunan zevkler ve kültür düzeyi çerçevesinde; yaşanan, çalışılan, zaman geçirilen mekanı sahiplenmek, işlevsel hale getirmek, daha rahat yaşamak, süslemek, güzelleştirmek amacıyla yapılan tüm işlere dekorasyon adı verilebilir.

İzmir Dekorasyon işlemi nasıl yapılır: İşin ince ayrıntısını bilen ustalarımızın öncelikleri olmalıdır. Dekorasyon işi çok dikkat edilmesi gereken ayrıntılara sahiptir. Dekore edilecek alan belirlenerek ev veya işyerinin ölçümleri alınır. Planlama işlemi yapılarak bir proje oluşturulur.Düzenlenecek alanı kaç kişi kullanacak? Kullanacak kişinin yaşı kaç? Cinsiyeti ne? Gibi sorular, dekorasyonu özelleştirmek için cevaplanmalı.Tüm bu cevaplardan sonra kullanacak kişinin zevki, kültür yapısı gibi daha kişisel özelliklere bakılmalı. Her şey planlandıktan sonra proje işleme konularak malzeme listesi oluşturulur ve işleme başlanır. Dekorasyon alanında verdiğimiz hizmetler sırası ile şöyledir.

 • Proje Uygulama İşlemleri
 • İç Dekorasyon
 • Alçı pan Bölme Duvar
 • Alçı pan Asma Tavan
 • Alçı ve polyester Kartonpiyer
 • İç ve Dış Cephe Boyama
 • Niş
 • Dış Cephe Söve
 • Dış Cephe Mantolama
 • Metal Asma Tavan
 • Taş yünü Asma Tavan
 • Seramik İşleri
 • Laminant ve Lamine Masif Parke
 • Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri


Bir cevap yazın