Bizi ArayınWhatsAppp

İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı

İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı

İzmir Elektrik ve elektrik tesisatı firmamız Emir otomasyon İşinde uzman, profesyonel kadromuz ile bizi her aradığınızda haftanın 7 günü 24 saat her türlü arızada yanınızdayız.  Ev Elektrik, Ofis ve İş yeri Elektriği, Şantiye Elektriği, Endüstriyel Elektrik gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Her türlü ev , iş yeri, bina, inşaat ve yapıda tüm elektrik tesisat işlerinde konusunda tecrübelidir . Kullandığımız teknolojiler sayesinde bütün işlerimizde, kullandığımız kaliteli ve güvenilir markalar sayesinde onarımını yaptığımız bütün islerimiz de olumsuz hiç bir dönüş almayacak daima müşterilerimizi memnun etmiş bulunmaktayız.  Altından kalkamayacağımız hiç bir işin altına imzamızı atmıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar : Firmamız İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı alanında İzmir ve çevresinde özellikle yazlık tatil beldelerinde isim yapmış bir firmadır. 800 den fazla projeye imza atmış 1000+ kişi den fazla referansa sahip olan firmamız 1983 yılından bu yana profesyonel ve uzman ekibi ile kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyetine imza atmış bir firmadır. Urla, Kuşadası, Çeşme, Foça , Karaburun, Seferihisar, Gümüldür, Mordoğan gibi  bir çok yazlık bölgelerinde faliyet göstermekteyiz.  25 uzman personelimiz , 4 adet profesyonel ustalarımız ile %100 başarı elde etmekteyiz.

Tecrübe : Müşteri memnuniyetin ön planda olduğu firmamız oldukça başarılı projelere imza atmıştır Emir otomasyon İzmir ve ilçelerinde hizmet veren en gözde elektrik ve elektrik tesisatı firmasıdır. 1983 yılından bu yana 40 senedir işinde uzman kaliteli kadrosu ile çalışmaktadır elde ettiği başarının kaynağı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işine daha sağlam daha Titiz daha kaliteli şekilde çalışma oluşturmasıdır. Firmamız başarısız olacağı hiçbir işin altına imza atmamıştır.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz :İnşaat halindeki eviniz, villanız, İş yeriniz, yeniden tadilata girmiş herhangi bir konutunuz üzerinde elektrik ve elektrik tesisatı, dekorasyon ve aydınlatma işlemi yaptırmak istiyorsanız. Google arama motoruna İzmir elektrik ve elektrik tesisatı,  İzmir elektrik ve elektrik tesisatçısı, İzmir elektrik, İzmir’de elektrikçi, İzmir elektrikçi , İzmir’de en uygun elektrikçi gibi anahtar kelimeler ile Google ilk sayfada bize ulaşabilirsiniz web sitemiz üzerinden yapacağınız araştırmada referanslarımızı ve yaptığımız iş ile ilgili galerimize görebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz işin içeriğini bizimle iletişime geçerek paylaşabilir üzerindeki projenizi bize anlatabilirsiniz.

Sözleşme ve Sigortalama: İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı alanında beraber oluşturacağımız yeni proje ile oluşturduğumuz malzeme listemizi dahil ederek en uygun fiyata size sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bizimle gerçekleştirecek projelerimizin üzerinden beraber geçerek sizin isteklerinizi ön planda tutarak hayalinizden daha da güzelini önünüze sunabiliriz. Kendimize güveniyoruz , iş başında anlaşma sonrası sözleşme ile iki tarafı da garanti altına alıyoruz. Yapılacak işten ödenecek ve ödenen tutara kadar her şeyi içinde barındırarak siz değerli müşterimize Garanti sunuyoruz. İş esnasında oluşabilecek herhangi bir hasarın sigortasını da karşılıyoruz. İşçilerimiz olabildiğince Titiz ve kaliteli işçilik sağlayarak, Avrupa patentli en uygun ve ve en kaliteli malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimize gereğinden olması gerekenler daha fazlasını sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Başarımız : 1983 yılından bu yana gelişen Teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyoruz. Her geçen gün yenilen dekorasyon aydınlatma elektrik işlerinde her zaman hedefimiz bir numara olmaktır modernize edilmiş her türlü tesisat aydınlatma dekorasyon işlerinde Emir otomasyon firmamızın da izleri vardır. %100 müşteri memnuniyeti ile İzmir’in bir numaralı elektrik tesisatçısıyız. 7/24 Acil müdahale ile İzmir elektrik ve elektrik tesisatçınız emir otomasyon hizmetinizdedir.

Hizmet verdigimiz alanlar : 1983 yılından bu yana 40 senedir evinizde, iş yerinizde, yazlığınızda, kullandığınız herhangi bir konutta oluşabilecek tüm elektrik, elektrik tesisatı arızaları içerisinde dahil olan montaj, de – montaj işlemi dahil bütün alanda hizmet vermekteyiz. Klima montajı ve avize priz takımı, ev sigortası, şalter gibi elektrik ile ilgili her alanda Emir otomasyon olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Elektrik bakım onarım, topraklama, daire tesisatı işleri, aydınlatma, uydu sistemleri, görüntülü kamera sistemleri, internet bağlantısı, Elektrik sigortası, İnternet ve telefon arıza, kablolama, zil tamiri, tadilat, şalter tamiri, tüm iletişim hatlarında oluşabilecek arızalarda hizmet vermekteyiz. Söz konusu elektrik ise hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin bizi arayabilir destek alabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. 7/24 acil elektrikçi olarak İzmir ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

 Bir cevap yazın