Bizi ArayınWhatsAppp

İzmir 7/24 Acil Elektrikçi

Her türlü ev, iş yeri , bina, inşaat, ve yapıda tüm elektrik tesisat işlerinde konusunda tecrübelidir. İzmir ve tüm çevresinde 7/24 aralıksız hizmet veren firmamız sizi memnun edecek hizmete sahiptir.

 

İzmir Otomasyon Tamiri

İzmir Otomasyon tamiri, Arızalı ürünlerin tamiratı, Program yedeklemesi, Otomasyon sistemlerinin yenilenmesi, Yedek parça desteği, Mevcut sisteme ilaveler, Teknik destek gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

İzmir İnşaat ve Tadilat

İzmir İnşaat ve Tadilat alanında hizmet veren firmamız temelden inşaat halindeki ev veya işyerlerinizi sıfırdan yapıyoruz ve sizlere sunuyoruz.

Servis Ağı

Kaliteli Hizmet

İzmir Elektrik, tesisat, otomasyon tamiri firmalarından biriyiz. İzmir Elektrik, otomasyon, inşaat ve tadilat alanında 7/24 koşulsuz hizmet vermekteyiz.

7/24 Teknik Destek

İzmir Elektrik Otomasyon hizmetlerimizi 7/24 siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizde bizleri her koşulda çekinmeden 7/24 arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Ürün Kullanımı

Kaliteli malzeme kullanımı ile isteklerinizi son derece profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

Profesyonel İşçilik

İşinde uzman, profesyonel kadromuz ile her türlü elektrik, tesisat, otomasyon, inşaat ve tadilat işlerinizi kaliteli ve profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

İzmir Otomasyon Tamiri

İşinde uzman, profesyonel kadromuz ile bizi her aradığınızda haftanın 7 günü 24 saat her türlü arızada yanınızdayız.  Ev Elektrik, Ofis ve İş yeri Elektriği, Şantiye Elektriği, Endüstriyel Elektrik gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Her türlü ev , iş yeri, bina, inşaat ve yapıda tüm elektrik tesisat işlerinde konusunda tecrübelidir . Kullandığımız teknolojiler sayesinde bütün işlerimizde, kullandığımız kaliteli ve güvenilir markalar sayesinde onarımını yaptığımız bütün islerimiz de olumsuz hiç bir dönüş almayacak daima müşterilerimizi memnun etmiş bulunmaktayız.  Altından kalkamayacağımız hiç bir işin altına imzamızı atmıyoruz.

daha fazla oku
İzmir Elektrik Tesisatçısı

İzmir Elektrik ve Elektrik tesisatı alanında 1983 yılından bu yana yaklaşık 40 senedir hizmet vermekteyiz. İzmir Elektrik ve elektrik tesisatı alanında uzman kadrosu ile her geçen gün daha fazla müşteri memnuniyetine sahip olan firmamız emir otomasyon ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. Her türlü ev, iş yeri , bina, inşaat, ve yapıda tüm elektrik tesisat işlerinde konusunda tecrübelidir. İzmir ve tüm çevresinde 7/24 aralıksız hizmet veren firmamız sizi memnun edecek hizmete sahiptir.

daha fazla oku
İzmir İnşaat Dekorasyon

İzmir dekorasyon ve tadilat İzmir dekorasyon ve tadilat alanında uzman kadrosu ile her türlü hizmeti verebilen firmamız siz değerli müşterilerimizin 1983 yılından bu yana 40 senedir daima yanındadır. Anlaşma sonucunda imzalanan sözleşme ile iki tarafı garanti altına alarak ekstradan olabilecek durumlara karşı sigorta yapmaktayız işin projesini gördükten sonra ücretsiz ekspertiz sağlıyoruz.

daha fazla oku

İzmir Otomasyon Tamiri ve Elektrik Tesisatı.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sağlıklı Malzeme

Avrupa Birliği ve ABD standartlarına uyumlu malzemeler kullanarak sizi ve sevdiklerinizi koruyoruz.

Parakende Satış

En kaliteli malzemeyi en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. Yapılan işin daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlıyoruz.

Yeni Nesil Teknoloji

Yeni nesil teknolojiyi takip ederek sizler için en son çıkan teknoloji ürünlerini kullanarak hayatınızı bir adım daha kolaylaştırıyoruz.

İletişim

Piyasadaki tüm malzeme firmaları ile tek kalemde görüşüp en iyi fiyat performansını ve en kaliteli ürünü en iyi fiyata almanıza olanak sağlıyoruz.

Proje Geliştirme

Siz değerli müşterilerimiz için en son teknolojiyi kullanarak inşaatınızı tadilat ve dekorasyon yapıyoruz. İzmir ve ilçelerine daha önceden yapmış olduğumuz referanslarımızı inceleyerek iş kalitemize bakabilirsiniz. İzmir’in Çeşme ilçesi, Karaburun ilçesi, Urla, Kuşadası, Seferihisar, Foça ilçelerinin tamamına inşaat dekorasyon tadilat hizmeti sağlamaktayız. 40 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin inşaat dekorasyon, elektrik, otomasyon projelerinizde yanınızdayız. 1983 yılından bu yana gelen tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ve eğitimli ekibimizle hizmet sağlamaktayız.

1983 yılında başlayan otomasyon serüvenimiz ile İzmir ve ilçelerine sağlamış olduğumuz otomasyon tamiri ve kurulumu konusunda sınırsız hizmet sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin Otomasyon Tamir ve Kurulum işlerinde başından sonuna kadar eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile proje yürütüyoruz. Otomasyon konusunda tecrübeli insan bulmak gerçekten çok zordur. Biz 40 yılı aşkın süredir otomasyon tamiri konusunda İzmir ve ilçelerine hizmet sağlamaktayız. Lütfen sizde bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İzmir ve ilçelerinde hizmet veren firmamız her türlü Elektrik, tesisat, otomasyon, dekorasyon, inşaat ve tadilat alanında 1983 yılından bu yana 40 yıldır en iyi performans ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetin daima arkasında durarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için en kaliteli ve en son teknoloji malzemeler ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bize her zaman müşteri referansını getirmektedir. İşinin ehli, işinde profesyonel ustalarımız ile en kaliteli işçiliği sizlere sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Bizi çekinmeden arayarak iletişim kurabilir, en uygun fiyatlandırma için bilgi alabilirsiniz

40 YILDAN FAZLA TECRÜBE

800+ proje tamamlandı
25 Uzman İşçi
4 Adet Profesyonel Usta ile çalışılıyor
1000+ Müşteri Memnuniyeti
%100 Başarı

Tamamlanan Projeler

Gelişen teknolojiye ayak uyduran, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız daima kaliteli, uygun ve son derece kullanışlı malzemeler kullanarak, profesyonel ustalarımız, işinde uzman işçilerimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Sizin istekleriniz ile işimizi işin ehli ustalarımıza bırakıyoruz. Her yapılan çalışmayı sizin takip ve istekleriniz göz önüne alınarak sürdürülmektedir. İnşaat, tadilat, Elektrik, otomasyon alanında hizmet veren firmamız sıfır bir inşatınızı en profesyonel ve kaliteli şekilde uygun bütçe ile tamamlamaktayız.

İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı

İzmir Elektrik ve elektrik tesisatı firmamız Emir otomasyon İşinde uzman, profesyonel kadromuz ile bizi her aradığınızda haftanın 7 günü 24 saat her türlü arızada yanınızdayız.  Ev Elektrik, Ofis ve İş yeri Elektriği, Şantiye Elektriği, Endüstriyel Elektrik gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Her türlü ev , iş yeri, bina, inşaat ve yapıda tüm elektrik tesisat işlerinde konusunda tecrübelidir . Kullandığımız teknolojiler sayesinde bütün işlerimizde, kullandığımız kaliteli ve güvenilir markalar sayesinde onarımını yaptığımız bütün islerimiz de olumsuz hiç bir dönüş almayacak daima müşterilerimizi memnun etmiş bulunmaktayız.  Altından kalkamayacağımız hiç bir işin altına imzamızı atmıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar : Firmamız İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı alanında İzmir ve çevresinde özellikle yazlık tatil beldelerinde isim yapmış bir firmadır. 800 den fazla projeye imza atmış 1000+ kişi den fazla referansa sahip olan firmamız 1983 yılından bu yana profesyonel ve uzman ekibi ile kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyetine imza atmış bir firmadır. Urla, Kuşadası, Çeşme, Foça , Karaburun, Seferihisar, Gümüldür, Mordoğan gibi  bir çok yazlık bölgelerinde faliyet göstermekteyiz.  25 uzman personelimiz , 4 adet profesyonel ustalarımız ile %100 başarı elde etmekteyiz.

Tecrübe : Müşteri memnuniyetin ön planda olduğu firmamız oldukça başarılı projelere imza atmıştır Emir otomasyon İzmir ve ilçelerinde hizmet veren en gözde elektrik ve elektrik tesisatı firmasıdır. 1983 yılından bu yana 40 senedir işinde uzman kaliteli kadrosu ile çalışmaktadır elde ettiği başarının kaynağı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işine daha sağlam daha Titiz daha kaliteli şekilde çalışma oluşturmasıdır. Firmamız başarısız olacağı hiçbir işin altına imza atmamıştır.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz :İnşaat halindeki eviniz, villanız, İş yeriniz, yeniden tadilata girmiş herhangi bir konutunuz üzerinde elektrik ve elektrik tesisatı, dekorasyon ve aydınlatma işlemi yaptırmak istiyorsanız. Google arama motoruna İzmir elektrik ve elektrik tesisatı,  İzmir elektrik ve elektrik tesisatçısı, İzmir elektrik, İzmir’de elektrikçi, İzmir elektrikçi , İzmir’de en uygun elektrikçi gibi anahtar kelimeler ile Google ilk sayfada bize ulaşabilirsiniz web sitemiz üzerinden yapacağınız araştırmada referanslarımızı ve yaptığımız iş ile ilgili galerimize görebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz işin içeriğini bizimle iletişime geçerek paylaşabilir üzerindeki projenizi bize anlatabilirsiniz.

Sözleşme ve Sigortalama: İzmir Elektrik ve Elektrik Tesisatı alanında beraber oluşturacağımız yeni proje ile oluşturduğumuz malzeme listemizi dahil ederek en uygun fiyata size sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bizimle gerçekleştirecek projelerimizin üzerinden beraber geçerek sizin isteklerinizi ön planda tutarak hayalinizden daha da güzelini önünüze sunabiliriz. Kendimize güveniyoruz , iş başında anlaşma sonrası sözleşme ile iki tarafı da garanti altına alıyoruz. Yapılacak işten ödenecek ve ödenen tutara kadar her şeyi içinde barındırarak siz değerli müşterimize Garanti sunuyoruz. İş esnasında oluşabilecek herhangi bir hasarın sigortasını da karşılıyoruz. İşçilerimiz olabildiğince Titiz ve kaliteli işçilik sağlayarak, Avrupa patentli en uygun ve ve en kaliteli malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimize gereğinden olması gerekenler daha fazlasını sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Başarımız : 1983 yılından bu yana gelişen Teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyoruz. Her geçen gün yenilen dekorasyon aydınlatma elektrik işlerinde her zaman hedefimiz bir numara olmaktır modernize edilmiş her türlü tesisat aydınlatma dekorasyon işlerinde Emir otomasyon firmamızın da izleri vardır. %100 müşteri memnuniyeti ile İzmir’in bir numaralı elektrik tesisatçısıyız. 7/24 Acil müdahale ile İzmir elektrik ve elektrik tesisatçınız emir otomasyon hizmetinizdedir.

Hizmet verdigimiz alanlar : 1983 yılından bu yana 40 senedir evinizde, iş yerinizde, yazlığınızda, kullandığınız herhangi bir konutta oluşabilecek tüm elektrik, elektrik tesisatı arızaları içerisinde dahil olan montaj, de – montaj işlemi dahil bütün alanda hizmet vermekteyiz. Klima montajı ve avize priz takımı, ev sigortası, şalter gibi elektrik ile ilgili her alanda Emir otomasyon olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Elektrik bakım onarım, topraklama, daire tesisatı işleri, aydınlatma, uydu sistemleri, görüntülü kamera sistemleri, internet bağlantısı, Elektrik sigortası, İnternet ve telefon arıza, kablolama, zil tamiri, tadilat, şalter tamiri, tüm iletişim hatlarında oluşabilecek arızalarda hizmet vermekteyiz. Söz konusu elektrik ise hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin bizi arayabilir destek alabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. 7/24 acil elektrikçi olarak İzmir ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

 

İzmir İnşaat Dekorasyon Tadilat

1983 yılından bu yana firmamız izmir inşaat, dekorasyon, tadilat alanında uzman ekip ve profesyonel ustalarımız ile hizmet veren bir firmayız. Son derece kaliteli, avrupada en çok tercih edilen malzemeler ile hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmetimizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde vermekteyiz. Yaklaşık 40 senedir bu hizmeti veren firmamız yaptığı işin bilincinde olarak harekete geçmektedir. Bizlere Google arama motoruna İzmir inşaat dekorasyon tadilat yaptırmak istiyorum anahtar kelimesini yazdığınızda ilk sayfa ilk sırada www.emirotomasyon.com adresine ulaşarak tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Tecrübe : İzmir inşaat, dekorasyon, tadilat firmamızda bulunan 4 profesyonel ustamız 5 er kişilik gruptan oluşan 25 kişilik uzman bir ekibimiz 1 adet proje çizim ve fikirlerinde etkin elemanımız bulunmaktadır. Ustalarımız sertifika sahibi, senelerdir bu işe kendini adamış, işinin ehli profesyonellerdir. İzmir İnşaat tadilat dekorasyon ustalarımız, Ev, ofis, yazlık, villa, gibi iş ve yaşam alanlarında sizin isteklerinizi yerine getirirken her hangi bir alana zarar vermeden işlemi gerçekleştirirler. Tadilat, yenileme ve onarma işlevlerini kapsayan detaylı bir süreç. Evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir yerde eskiyen, işlevini yitiren alanları tadilat ettirmek amacıyla yenilemek isteyebilirsiniz. Tadilat ustası, bu tür isteklerinizde sizin beklentilerinizi ve sorunlu yerlerin ihtiyaçlarını gözeterek titiz bir tadilat planlar. Yapı onarımı, yapı tadilatı, yapı yenileme çalışmaları tadilat sürecinin içeriğini oluşturur. İnşaat tadilat çalışmaları çok kapsamlı ve titizlik isteyen bir süreçtir. Tadilat ustası bu süreci plana göre yöneten ve aktif rol oynayan kişi ya da uzman kişiler grubudur. Tadilatta görüntü önemli bir aşamadır ancak esas olan şey dayanıklı ve iyi görünen sonuçlar almaktır. İşte bu noktada en iyi tadilat ustaları ile çalışmanız gerekir. Biz emirotomasyon ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü sorununu göz ardı etmeksizin en iyi sonucu alabilecek şekilde projelendirmekteyiz.Tadilat ve dekorasyon alanında işinde uzman, ve son derece titiz olduğumuzu belirterek bizimle çalışmanızın size ekstra avantaj olacağını belirtmek isterim.

Sözleşme : Firmamız izmir inşaat, tadilat, dekorasyon alanında profesyonelliğini sizlere referansları ve işçiliği ile kanıtladıktan sonra en önemli anlaşma unsuru olan iki taraflı sözleşmeyi hem sizin güveniniz hem de bizim ciddiyetimiz için siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 1983 yılından bu yana 0 senedir verdiğimiz güven ve titiz, kaliteli işçilik ile siz değerli müşterilerimizi memnun ederek alanımızda büyüdük ve geliştik. İki taraflı sözleşme imzalayarak hem işvereni hem de işçiyi garanti altına alıyoruz. Yapacağımız sözleşme her firmada bulunmaz. Müşteriye verilen önemin ve işimize verdiğimiz ciddiyetin belirgin özelliğidir.

Daire inşaat dekorasyon tadilat : Evinizin bulunduğu daire de mutfak artık gözünüze güzel görünmüyor mu ? Koridor alanının çok gereksiz kullanım mı mevcut. Kapılar aşınmış, parkeler yıpranmış, ev çok mu dağınık görünüyor ? Biz burdayız. Bu saydıklarımız ve daha fazlası dekorasyon ve tadilat ustalarının elinden çıkması gereken durumdur. Son derece modern, sorunsuz tamamen isteklerinize dayalı işçilik yapan titiz ve profesyonel ustalarımız, uzman ekibimiz ile sizleri çok memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon sonrası dairenizi tanımakta zorluk çekeceğinize söz veriyoruz.

Müstakil Ev İnşaat Dekorasyon Tadilat : Müstakil evlerimiz genellikle çok fazla kullanışlı olduğu için yazlık bölgelerde çok fazla bulunmaktadır. Müstakil ev inşaat dekorasyon tadilat alanında uzman olan firmamız bu alanda bir çok referansa sahiptir. Özellikle izmir ve çevresinde yazlık bölgelerde çeşme, karaburun, kuşadası, seferihisar, foça, urla gibi deniz beldesi yazlıklarımızda çok güzel son derece kaliteli sonuçlar ile müşteri memnuniyetine sahip olmaktayız. Görüntü olarak en kaliteli ve en uygun malzemeleri kullanarak muhteşem görüntüler elde etmekteyiz.

İzmir Dekorasyon : İnşaa edilen bina türü yapıları iç ve dış yapılarını süsleme (dekore etme) sanatıdır.Eldeki imkanlar ve malzemeler kullanılarak, sahip olunan zevkler ve kültür düzeyi çerçevesinde; yaşanan, çalışılan, zaman geçirilen mekanı sahiplenmek, işlevsel hale getirmek, daha rahat yaşamak, süslemek, güzelleştirmek amacıyla yapılan tüm işlere dekorasyon adı verilebilir.

İzmir Dekorasyon işlemi nasıl yapılır: İşin ince ayrıntısını bilen ustalarımızın öncelikleri olmalıdır. Dekorasyon işi çok dikkat edilmesi gereken ayrıntılara sahiptir. Dekore edilecek alan belirlenerek ev veya işyerinin ölçümleri alınır. Planlama işlemi yapılarak bir proje oluşturulur.Düzenlenecek alanı kaç kişi kullanacak? Kullanacak kişinin yaşı kaç? Cinsiyeti ne? Gibi sorular, dekorasyonu özelleştirmek için cevaplanmalı.Tüm bu cevaplardan sonra kullanacak kişinin zevki, kültür yapısı gibi daha kişisel özelliklere bakılmalı. Her şey planlandıktan sonra proje işleme konularak malzeme listesi oluşturulur ve işleme başlanır. Dekorasyon alanında verdiğimiz hizmetler sırası ile şöyledir.

Proje Uygulama İşlemleri
İç Dekorasyon
Alçı pan Bölme Duvar
Alçı pan Asma Tavan
Alçı ve polyester Kartonpiyer
İç ve Dış Cephe Boyama
Niş
Dış Cephe Söve
Dış Cephe Mantolama
Metal Asma Tavan
Taş yünü Asma Tavan
Seramik İşleri
Laminant ve Lamine Masif Parke
Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

İzmir Elektrik – Otomasyon – Dekorasyon – İnşaat – Tadilat

İzmir Otomasyon Tamiri ve Tamircisi

İzmir Otomasyon Tamir Servisi

Tüm İzmir ve çevre illerine otomasyon tamiri konusunda sınırsız destek sağlıyoruz. 40 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin otomasyon tamiri işlerinizi hızlı çözüme ulaştırarak zamanda ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Genel anlamda otomasyon tamirinde parça değişime gitmek yerine var olan parçanızı tamir ederek hem zaman hem de para kaybına son veriyoruz. Sizde lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Otomasyon tamircisi ülkemizde çok nadir bulunan kişilerden oluşmaktadır. Biz Emir Otomasyon yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin Otomasyon Tamir işlerinizi en üst düzeyde yapıyoruz. emir otomasyon tamiri siz değerli müşterilerimizi hemen yedek parça alımına yönlendirmek yerine önceliğimiz elinizdeki var olan parçanızı tamir edip kullanıma tekrar sunmaya odaklı çalışmaktadır.

Biz Emir Otomasyon İzmir ve çevre illerinde siz değerli müşterilerimizde Otomasyon tamiri konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır. Siz de lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İzmir hızlı otomasyon servisi

İzmir ve çevre illerinden bizleri arayarak otomasyon tamir işlerinizi hızlı ve seri bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin otomasyon tamir işlerinizi en hızlı ve pratik şekilde çözüme ulaştırarak işlerinizin yarım kalmasını engelliyoruz.

Siz de artık işlerinizde gecikmemek için, işlerinizin yarım kalmaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Siz değerli müşterilerimize olabildiğince hızlı otomasyon servisi sağlayarak işlerinizin maximum seviyede yürümesine yardımcı oluyoruz.